B-junioreiden aluejoukkueet...
B-junioreiden aluejoukkueet 15-17.1.2010 pelattaviin Alue SM-kisoihin PIHTIPUTAALLA on valittu:
LÄNSI 1 TYTÖT
1. |
Kaisa Alanko |
|
2. |
Katariina Taittonen |
|
3. |
Maiju Hiekka |
|
4. |
Sanna-Maija Annila |
|
5. |
Marika Niemi |
|
6. |
Hanna Hietikko |
|
7. |
Elina Lahti |
|
8. |
Susanna Ekola |
|
9. |
Emmi Salo-Tuisku |
|
10. |
Essi Hautamäki |
|
11. |
Annika Ropponen |
|
12. |
Mira Nygård |
|
|
|
|
valm. |
Maikki Salmi |
|
LÄNSI 2 TYTÖT
1. |
Lotta Keski-Mäenpää |
|
2. |
Annika Rinta |
|
3. |
Saara Rintala |
|
4. |
Kirsi Markkula |
|
5. |
Hanna Latva-Lusa |
|
6. |
Heidi Mikkola |
|
7. |
Jessica Nygård |
|
8. |
Riikka Koivusaari |
|
9. |
Eveliina Toppari |
|
10. |
Eveliina Nyrhilä |
|
11. |
Henna Hämäläinen |
|
12. |
Jonna Kivinen |
|
|
|
|
valm. |
Rolf Nygård |
|
|
Seppo Hiekka |
|
Varalla olijat:
|
Marjo Taipalus |
|
|
Henrika Hautala |
|
|
Marika Hasunen |
|
|
Riikka Petäjä |
|
|
Satu Sistonen |
|
LÄNSI 1 POJAT
|
Timo Kööpikkä |
|
|
Tommi Siirilä |
|
|
Antti Toivola |
|
|
Niko Kajakulma |
|
|
Tommi Luostari |
|
|
Antti Järvenpää |
|
|
Mika Mäntylä |
|
|
Lauri VUori |
|
|
Antti-Matias Kajaala |
|
|
Ville Puskala |
|
|
|
|
valm: |
Matti Försti |
|
|
Jari Mansikka-Aho |
|
LÄNSI 2 POJAT
|
Ville Kivenmäki |
|
|
Kasimir Salo |
|
|
Joni Ylinen |
|
|
Matias Honkaniemi |
|
|
Jani Peussa |
|
|
Miika Nevala |
|
|
Antti Ropponen |
|
|
Jaakko Koivisto |
|
|
Antti Lintala |
|
|
Antti Kivenmäki |
|
|
Valtteri Paananen |
|
|
|
|
valm: |
Tuomo Kniivilä |
|
|
Ari Perämäki |
|
Matkustus aikataulu:
Lähtö 9.30 Vaasa (matkakeskus), 9.50 Laihia (matkahuolto), 11.00 Seinäjoki (matkakeskus) josta jatko 11.30 Lapua (shell), 12.25 Alajärvi (neste), 13.10 Kyyjärvi jossa ruokailu Paletissa. klo. 14.00 kohti Pihtipudasta.
Turnauksessa koulumajoitus, joten tarvikkeet: makuupussi (peitto),patja, tyyny, henk.koht lääkkeet, hygieniatarvikkeet, vaihtovaatteet yms mukaan.
Passin hinta 60,00 maksetaan etukäteen EP:n tilille EPOP 541901 - 227135. Viestikenttään "B-SM"
Lisätietoja aluevalmentajilta.
|